Uitnodiging ouderavond JO11 en JO9 op donderdag 13 september a.s.

Header afbeelding
Uitnodiging ouderavond JO11 en JO9 op donderdag 13 september a.s. 06-09
De ouders van onze spelers van JO11 en JO9 worden van harte uitgenodigd om deze bijeenkomst bij te wonen. Tijdens deze avond wordt u geïnformeerd over algemene zaken voor het komende voetbalseizoen, het vrijwilligersbeleid en onze technisch coördinator Hans van den Berg vertelt over voetbal inhoudelijke zaken.

Kortom: een avond waar u als ouder onze vereniging, maar ook andere ouders, beter kunt leren kennen. Natuurlijk kunt u ook vragen stellen. Waarbij wij onze uiterste best zullen doen, om deze naar tevredenheid te beantwoorden.

De ouderavond begint om 19.15 uur en duurt tot ongeveer 20.15 uur en vindt plaats in de bestuurskamer van onze vereniging.

We hopen u te ontmoeten.

Vriendelijke groeten,

Angeline Bennink

Voorzitter Jeugdbestuur

Activiteiten

Op dit moment staan er geen activiteiten gepland.