Goed bezochte Algemene Ledenvergadering

Header afbeelding
Goed bezochte Algemene Ledenvergadering 16-10
Op 15 oktober jl. was de Algemene Ledenvergadering. Deze vergadering is toegankelijk voor alle leden van onze vereniging en de ouders van onze jeugdleden. Tijdens deze vergadering werden de aanwezigen geïnformeerd over tal van zaken door de voorzitter, over de financiële situatie door de penningmeester en is de begroting voor het jaar 2018-2019 vastgesteld. Door een lid van de onderzoekcommissie werd de stand van zaken met betrekking tot de fusie besproken en ook was er informatie over het onderhoud van de accommodatie.

Henk ter Heege werd op deze avond tot Erelid van de vereniging benoemd

 

Angeline Bennink mag zich nu Lid van verdienste noemen.

 

Ook werden er tijdens deze avond jubilarissen gehuldigd.

25 jaar lid: Marcel Richter en Johan van den Dolder

40 jaar lid: Ivo Boers

50 jaar lid: Hans Bijvank en Wim Kleine

60 jaar lid: Hans Marcus

 

 

Activiteiten

Op dit moment staan er geen activiteiten gepland.