Gezocht per direct: keeper voor ons elftal JO17-1 (B1), niveau 4e divisie.

Header afbeelding
Gezocht per direct: keeper voor ons elftal JO17-1 (B1), niveau 4e divisie. 18-09
Voor ons elftal JO17-1 (B1) zoeken wij per direct een keeper. Dit elftal speelt op 4e divisie niveau.   Wij besteden veel aandacht aan de groei van keepers. De doelstelling is om de juiste randvoorwaarden te creëren zodat onze spelers zich onder de juiste omstandigheden kunnen door ontwikkelen. Naast de reguliere training krijg je keeperstraining met de keeper van ons 1e elftal.

Ben jij de keeper die nog graag wil groeien? Lijkt het je wat om met de keeper van het eerste elftal te trainen? Neem dan contact op met Appie Altunbas, 06-54690707. Hij kan je alle informatie geven die je nog wilt weten.

Activiteiten

Op dit moment staan er geen activiteiten gepland.