Geen gebruik grasvelden door extreme droogte

Header afbeelding
Geen gebruik grasvelden door extreme droogte 21-08
Door de extreme droogte mogen we geen gebruik maken van de grasvelden bij onze club. Tot de grasvelden behoren ook de trainingsvelden. Dit is een besluit van Sportaal, het sportbedrijf van Enschede. Dit besluit geldt, voorlopig, tot eind augustus. Dit betekend dus dat we alleen mogen trainen op ons kunstgrasveld.

Laten we proberen om elkaar de komende weken zo veel als mogelijk te helpen. Is je training op het trainingsveld, probeer dan een oplossing te zoeken. Misschien is er nog een plek op het kunstgrasveld misschien kun je eerder of later trainen of naar een andere dag. Vergeet ons Soccer-veld niet. Hier kun je met je elftal je techniek beproeven.

Kijk op het trainingsschema wat de eventuele mogelijkheden zijn of neem contact op met Hans Gruijters, onze terreinmedewerker.  

Activiteiten

Op dit moment staan er geen activiteiten gepland.